37c3-presence: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 9: | Line 9: | ||
|- | |- | ||
| Ryd || 26.12. || 30.12. | | Ryd || 26.12. || 30.12. | ||
|- | |||
| Joe || 26.12. || 31.12. | |||
|- | |||
| Nina || 26.12. || 31.12. | |||
|- | |- | ||
| Example || Example || Example | | Example || Example || Example | ||
|} | |} | ||
Revision as of 20:47, 12 December 2023
| Nick | Arrival date | Leaving date |
|---|---|---|
| Sannoso | 26.12 | Hotel until 31.12, free also on 01.01 |
| Shell | 26.12 | 31.12 |
| Ryd | 26.12. | 30.12. |
| Joe | 26.12. | 31.12. |
| Nina | 26.12. | 31.12. |
| Example | Example | Example |