37c3-presence: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 19: | Line 19: | ||
|- | |- | ||
| Fionera || 25.12. || ? | | Fionera || 25.12. || ? | ||
|- | |||
| Fionera || 27.12. || 30.12. | |||
|- | |- | ||
| Example || Example || Example | | Example || Example || Example | ||
|} | |} | ||
Revision as of 20:53, 12 December 2023
| Nick | Arrival date | Leaving date |
|---|---|---|
| Sannoso | 26.12 | Hotel until 31.12, free also on 01.01 |
| Shell | 26.12 | 31.12 |
| Ryd | 26.12. | 30.12. |
| Joe | 26.12. | 31.12. |
| Nina | 26.12. | 31.12. |
| Stella | 25.12. | ? |
| Ava | 25.12. | ? |
| Fionera | 25.12. | ? |
| Fionera | 27.12. | 30.12. |
| Example | Example | Example |